PODUSZKI

Poduszki lateksowe

Poduszki wykonane z pianki lateksowej, cechują się dużą elastycznością i wytrzymałością. Te właściwości zapewniają odpowiednie podparcie dla odcinka szyjnego kręgosłupa w czasie snu. Poduszki lateksowe nie ulegają deformacji i trwałemu odkształceniu. Lateks ma właściwości antyalergiczne.

 

 

 
Poduszka Ossa Poduszka Bia

 

 

Poduszki z pianką memory

Wykonane są z termoelastycznej pianki VISCO (zwanej również memory), która dopasowuje się do ciała pod wpływem nacisku i emitowanej temperatury. Wynalazcami pianki VISCO byli naukowcy z NASA, którzy poszukiwali materiału zapewniającego kosmonautom wygodne, długotrwałe przebywanie w jednej pozycji. Pomimo, że pianka VISCO od niedawna znajduje się na polskim rynku, produkty z jej zastosowaniem cieszą się dużą popularnością. Poduszki z pianką memory zapewniają wygodny sen i odpowiednie podparcie dla głowy i górnego odcinka kręgosłupa.

 


 


 

Poduszka Memory  Poduszka Luna Poduszka Mito

 

 

Poduszki z hydrożelem

Zawierają wkład z hydrożelu, który reguluje temperaturę ciała. Hydrożel ochładza skórę, powoduje uczucie świeżości i dotlenia mózg.

 


 

 

Poduszka Isa Poduszka Mito

 

Poduszki z owatą

Są niezwykle miękkie i puszyste. Owata to materiał posiadający właściwości antyalergiczne. Dodatkowo ociepla również głowę i szyję, co zapewnia komfortowy sen i poranek bez bólu szyi.

  

 


Poduszka Urania