PRODUKCJA NA ZLECENIE

ZAMÓWIENIA JEDNOSTKOWE I PRODUKCJA SERYJNA

PRODUKCJA MATERACY WEDŁUG WYMAGAŃ

Producent materacy Frankhauer realizuje zarówno zamówienia produktów pochodzących z produkcji seryjnej, ale także produkujemy materace pod indywidualne zamówienie, według specyfikacji i wymagań klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni. Oferujemy podwykonawstwo, realizację niewielkich, jednostkowych zamówień, jak i dużych serii produktów, nawet w bardzo krótkim czasie.

Produkcja materacy może odbywać się także w metodzie just in time, która pozwala na szybkie skompletowanie zamówienia składającego się z wielu różnych modeli materacy. Przy zamówieniach powyżej 10 sztuk partnerzy mogą liczyć na korzystną indywidualną wycenę.

Produkujemy niemal wszystkie dostępne na rynku rodzaje materacy: materace kieszeniowe, materace bonellowe, materace piankowe z pianki poliuretanowej, materace wysokoelastyczne, materace termoelastyczne i materace lateksowe. Oferujemy także materace kontynentalne, nawierzchniowe, na stelażu i dziecięce.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który gwarantuje doskonałą jakość wykonania produktów oraz wysoką efektywność. Stale wdrażamy nowe technologie produkcji materacy, dbając, aby realizowane przez nas zlecenia stały zawsze na najwyższym poziomie.

Materace produkowane są ze sprawdzonych i bezpiecznych komponentów. Nasze produkty wykonujemy od podstaw, dbając o każdy szczegół i staranność wykonania. Wciąż się doskonalimy by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Materace, w zależności od wymagań klienta, sygnujemy własną marką lub wykonujemy w modelu white label, w którym mogą być one oznaczone marką zleceniodawcy.

Organizujemy transport dopasowany do konkretnego zamówienia, od dostawy kurierskiej po fracht.

Jeśli szukacie Państwo solidnego partnera, który kompleksowo zajmie się produkcją, pakowaniem i dostawą materacy to zapraszamy do kontaktu.

ZAINTERESOWANY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Tel: +48 731 610 030
E-mail: anita.sikora@materace-dla-ciebie.pl

KONTAKT

Address
Perzów 13-14, 63-642 Perzów
Phone
+48 731 610 030
tls
wf4
latex
text