FRANKHAUER

MATERACE TWORZONE Z PASJĄ

DBAMY O TWÓJ SEN

Wiemy, jak ważny jest w naszym życiu sen. To dzięki niemu możemy każdego dnia spełniać marzenia, rozwijać się i spędzać czas z najbliższymi.

Statystyki podają, że z roku na rok wrasta ilość osób, które męczą się z zaburzeniami snu. Według lekarzy mogą być one przyczyną chorób i negatywnie wpływać na jakość życia.

Naszą misją jest poprawianie jakości snu.

Jesteśmy firmą, która swoją działalność realizuje z potrzeby serca. Produkujemy najwyższej jakości materace i pokrowce na materace, by każdy z nas mógł nareszcie poczuć, czym jest dobry sen i pozbyć się niebezpiecznych dla zdrowia problemów z zasypianiem.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze materace sprzedawane były w atrakcyjnych cenach, przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania. Nad projektami naszych produktów i produkcją materacy czuwają najlepsi specjaliści, dzięki którym tworzone przez nas materace spełniają restrykcyjne normy i zapobiegają wadom kręgosłupa, jednocześnie skutecznie je niwelując.

Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie oferty, w której każdy z Klientów znajdzie idealny dla siebie materac. Dlatego stale poszerzamy ją o nowe modele, inwestując w nowoczesne technologie, różnorodne, trwałe i bezpieczne materiały, z których produkujemy materace kieszeniowe, piankowe, lateksowe i bonellowe. Materace różnią się od siebie właściwościami w zależności od zastosowanych wkładów i materiałów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

NASZE MARKI

KONTAKT

Address
Perzów 13-14, 63-642 Perzów
Phone
+48 731 610 030

DANE REJESTROWE

NIP: 619-202-01-01
REGON: 302-192-767

tls
wf4
latex
text