PRODUKTY

MATERACE DO SPANIA

Frankhauer produkuje materace wykonane z najlepszej jakości materiałów. W ofercie znajdują się materace: kieszeniowe 7 stref, multipocket, bonellowe, piankowe, lateksowe oraz kontynentalne, których wkład urozmaicany jest w zależności od indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu posiadamy bardzo bogatą gamę modeli. Wkłady materacy urozmaicone są warstwami o wielu różnych właściwościach zwiększających komfort snu. Pianka VISCO pod wpływem nacisku i ciepła idealnie dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała. Warstwa lateksu nadaje dodatkowej elastyczności. Warstwa maty kokosowej utwardza materac i zapewnia jego odpowiednią wentylację. Wełna dociepla materac i zapewnia utrzymanie stałej temperatury.

MATERACE KIESZENIOWE

Materace kieszeniowe, znane także jako materace pocket, wypełnione są wkładem ze sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszeniach, dzięki czemu mogą one poruszać się niezależnie od siebie. Materace te charakteryzują się elastycznością punktową, która sprawia, że powierzchnia materaca bardzo dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała. Materace kieszeniowe podzielone są na 7 stref twardości, ułożonych odpowiednio do stref ciała człowieka.

MATERACE MULTIPOCKET

Materace multipocket to materace kieszeniowe o zwiększonej ilość sprężyn, sięgającej ponad 500 sztuk na metr kwadratowy, a w przypadku modeli luxpocket nawet 1000 sztuk. Większa ilość spreżyn zapewnia jeszcze lepsze podparcie ciała i jego rozłożenie na powierzchni materaca oraz sprawia, że materace multipocket są wyjątkowo trwałe i odporne na odkształcenia. Materace multipocket podzielone są na 7 stref twardości.

MATERACE BONELLOWE

Materace bonellowe to najbardziej klasyczne materac sprężynowe. Zbudowane są z pojedynczych sprężyn, wykonanych z hartowanego drutu, ułożonych w uporządkowanym systemie. Wkłady wykonane ze sprężyn typu bonell cechują się elastycznością powierzchniową. Materace bonellowe są bardzo wytrzymałe i przewiewne, m.in. dlatego stanowią doskonałe rozwiązanie dla hoteli.

MATERACE KONTYNENTALNE

Materace kontynentalne łączą w sobie trzy rodzaje materacy: bonellowy, kieszeniowy oraz nawierzchniowy. Połączenie zapewnia jeszcze większą sprężystość i wysoki komfort snu. W najniższą warstwę materaca kontynentalnego wbudowany jest stelaż, do którego można przymocować nóżki i użytkować materac bez ramy i stelaża.

MATERACE PIANKOWE

Materace piankowe wypełnione są najczęściej pianką poliuretanową, ale w przypadku materacy o 7 strefach twardości także wysokoplastyczną pianką HR. To typ materacy wyjątkowo trwałych i odpornych na odkształcenia. Materace piankowe dokładnie dopasowują do kształtu ciała. Materace piankowe posiadają właściwości antyalergiczne oraz charakteryzują się dobrą wentylacją.

MATERACE LATEKSOWE

Materace lateksowe, wykonane z pianki lateksowej, podzielonej na strefy zależnie od siły nacisku działającej na materac, utrzymują ciało w idealnie poziomej pozycji. Lateks to materiał bardzo sprężysty i trwały, gwarantujący długą żywotność materaca. Zaletą materacy lateksowych jest brak dźwięków mogących powstawać podczas ruchów ciała.

POKROWCE NA MATERACE

Pokrowce na materace zapewniają właściwą ochronę mataracy w czasie ich eksploatacji. Wykonane są ze specjalnych tkanin o unikalnych właściwościach i niezwykłej trwałości. Wszystkie pokrowce na materace posiadają wszyty zamek błyskawiczny dzięki czemu można je zdejmować i prać, co ułatwia zachowanie czystości.

tls
wf4
latex
text